Grippostad 3x C mit dem Plus an Vitamin C – Grippe Kapseln bei Grippe- und Erkältungsbeschwerden – mit Paracetamol, Vitamin C, Chlorphenamin und Coffein – 3 x 24 Hartkapseln, 100 g
Produktbeschreibung
Grippostad C harde capsules: de nr. 1* aanbeveling bij verkoudheid praktisch om mee te nemen voor onderweg en bovendien gemakkelijk te gebruiken – met de Gripostad C harde casels heb je je middel tegen verkouding altijd binnen handbereik. Alleen al te snel zit je met verkoudheidsvirussen – het risico luidt niet alleen in de overvolle baan of op onvoldoende geventileerde kantoor. De typische symptomen zoals koorts en hoofd- en ledepijn laten dan niet lang op zich wachten. Een griepig infect of verkoudheid veroorzaakt onaangename klachten zoals snuiven, nekpijn en hoest. GRIPPOSTAD C combineert de koortsverlagende eigenschappen van paracetamol met de afzwellende chloorfenaminemaleaat. Daarnaast ondersteunt vitamine C het immuunsysteem. + paracetamol kan helpen om hoofd- en ledepijn te verlichten en koorts te verlagen + cafeïne kan de pijnverlichtende werking van paracetamol versterken + chloorfenamine kan bijdragen aan de afzwelling van de neuslijmhuid en irriterende hoesten verlichten. Het in de Gripostad C harde capsules opgenomen ascorbinezuur (vitamine C) ondersteunt het immuunsysteem. Grip POSTAD – sterk bij verkoudheid ondanks verkoudheid snel weer op de benen – dankzij Grippostad. Het verkoudmiddel helpt niet alleen klachten te verminderen. Het is verkrijgbaar voor verschillende fasen van het verkoudheidsproces en in verschillende vormen voor verschillende dosering.
GRIPPOSTAD C sert kapsüller – No. 1 x soğuk algınlığı önerisi yolda yanınıza almak için pratik ve ayrıca kolay kullanılır – GRIPPOSTAD C sert kasellerle soğuk algınlığına karşı aracınız her zaman elinizin altındadır. Sadece çok hızlı soğuk algınlığı virüslerine takılır – Risk sadece kalabalık yollarda veya yeterli havalandırılmış ofiste değil. Ateş, baş ve bacak ağrısı gibi tipik semptomlar uzun süre beklemez. Bir grip hastalığı veya soğuk algınlığı nezme, boyun ağrısı ve öksürük gibi rahatsız edici şikayetlere neden olur. GRIPPOSTAD C, paracetamolün ateşi azaltan özelliklerini şişen etkili klorfenamin boyama keçesi ile birleştirir. Ayrıca C vitamini bağışıklık sistemini destekler. + Paracetamol baş ve bacak ağrılarını azaltmaya ve ateşi azaltmaya yardımcı olur + Coffein paracetamolun ağrısını azaltabilir + klorfenamin burun süngeri cildinin şişmesine yardımcı olur ve tahriş edici öksürmeyi hafifletir + GRIPPOSTAD C sert kapsülleri (VitaC) destekler. bağbağbağsistemi . GRIPPOSTAD – Soğuk algınlığına rağmen güçlü bir şekilde tekrar bacaklara tekrar oturur. Soğuk algınlığı giderici sadece şikayetleri azaltmaya yardımcı değildir. Soğuk algınlığı geçişinin farklı aşamaları için ve farklı tarama şekillerinde mevcuttur.
Zdarma C tvrdé kapsle – č. 1 * doporučení při nachlazení prakticky vzít s sebou na cesty a navíc se snadno aplikuje – s tvrdidlem zdarma C máte své prostředky proti nachlazení vždy po ruce. Stačí příliš rychle se nastrčí viry – riziko vyvolává nejen v přeplněném železnici nebo v nedostatečně větrané kanceláři. Typické příznaky jako je horečka, bolesti hlavy a článků pak pak na sebe nenechají dlouho čekat. Grippální infekce nebo nachlazení způsobuje nepříjemné potíže jako jsou šňupačky, bolesti krku a kaše. Zdarma C kombinuje vlastnosti paracetamolu se sníženou proti horečnému působení chlorfenaminového alkoholu. Vitamín C navíc podporuje imunitní systém. + paracetamol může pomoci zmírnit bolesti hlavy a článků a snížit horečku + kofeinový olej může posílit bolestivý účinek paracetamolu + chlorfenamin může přispět ke zhoršení nosní brusné pokožky a zmírnit podráždění + kyselina asorbová v kapslích GRIPPOSTAD C podporuje imunitní systém. em. Zdarma POSTAD – silně při nachlazení navzdory nachlazení rychle opět na nohách – díky GRIPPOSTAD. Nachlazovací prostředek nepomáhá jen zmírnit obtíže. Je k dostání pro různé fáze procesu nachlazení a v různých tvarech obohacení.
Twarde kapsułki GRIPPOSTAD C – nr 1* zalecenie w przypadku przeziębienia praktyczne do zabrania ze sobą w podróż, a ponadto łatwe w użyciu – dzięki twardym kaskom Gripostad C masz środek przeciwko przeziębieniu zawsze pod ręką. Tylko zbyt szybko można zapalić się z wirusami przeziębienia – ryzyko to brzmi nie tylko w zatłoczonym pociągu lub w niedostatecznie wentylowanym biurze. Typowe objawy, takie jak gorączka oraz bóle głowy i kończyn nie pozwalają na długo na siebie czekanie. Gripalny zakażenie lub przeziębienie powoduje nieprzyjemne dolegliwości, takie jak katar, ból gardła i kaszel. GRIPPOSTAD C łączy w sobie właściwości obniżające gorączkę paracetamolu z maleatem chlorofenaminy. Dodatkowo witamina C wspiera układ odpornościowy. + paracetamol może pomóc w złagodzeniu bólu głowy i kończyn oraz obniżeniu gorączki + kofeina może wzmocnić uśmierzające ból działanie paracetamolu + chlorofenamina może przyczynić się do obrzęku błony śluzowej nosa i złagodzić kaszel + Kwas askorbinowy zawarty w twardych kapsułkach GRIPPOSTAD C (witamina C ) wspiera układ odpornościowy. Grippot – mocno w przypadku przeziębienia, mimo przeziębienia, szybko wraca do nóg – dzięki GRIPPOSTAD. Środek przeziębiający nie tylko pomaga złagodzić dolegliwości. Dostępny w różnych fazach przebiegu chłodzenia i w różnych formach farmaceutycznych.
GRIPPOSTAD C hard capsules – the no. 1* recommendation for cold is practical to take with you on the go and also easy to use – with the GRIPPOSTAD C hard chassles you always have your remedy against cold at hand. Only too fast you get into contact with cold viruses – the risk is not only lurking in the crowded track or in the insufficiently ventilated office. The typical symptoms such as fever as well as head and limb pain do not leave long waiting for you. A flu infection or a cold causes unpleasant discomfort such as colds, sore throats and coughs. GRIPPOSTAD C combines the fever-reducing properties of paracetamol with the decongestant chlorphenamine maleate. In addition, vitamin C supports the immune system. + Paracetamol can help relieve head and limb pain and reduce fever + caffeine can enhance the pain-relieving effect of paracetamol + chlorphenamine can contribute to the swelling of the nasal mucosa and relieve irritating coughs + The ascorbic acid (vitamin C) contained in the GRIPPOSTAD C hard capsules supports the immune system. GRIPPOSTAD – strong in cold despite cold, quickly back on your legs – thanks to GRIPPOSTAD. The cold remedy not only helps to reduce discomfort. It is available for different stages of cold and in different dosage forms.
Inhaltsstoffe / Zutaten
Actieve werkzame stof: paracetamol (200 mg per 1 capsule) chloorfenamine hydrogenmaleaat (2,5 mg per 1 capsule) = chloorfenamine (1,76 mg per 1 capsule) ascorbinezuur (150 mg per 1 capsule) cafeïne (25 mg sonpro 1 capsule) bestanddelen: Gelatine glycerol tristearaat lactose-1-water lactose chinoline geel andere bestanddelen erythrosine titaandioxide
Aktif etken madde: Paracetamol (1 kapsül başına 200 mg ) klorfenamin hidrojen maleat (1 kapsül başına 2,5 mg ) = klorfenamin (1 kapsül başına 1,76 mg ) ascorbin asit (1 kapsül başına 150 mg ) kahve (1 kapsül başına 25 mg ) Diğer parçalar: Jatine Gliserol tristearat laktoz 1 su laktoz Chinolin sarı diğer bileşenler Erythrosin titanyum dioksit
Aktivní účinná látka: Paracetamol (200 mg na 1 kapslí) chlorfenamin hydrogenmaleat (2,5 mg na 1 kapslí) = chlorfenamin (1,76 mg na 1 kapslí) kyselina askorbová (150 mg na 1 kapslí) kofeinový (25 mg na 1 kapslí) ine Glycerol tristeel. arat Lactose-1-Wasser Lactose Chinolingelb Další součásti Erythrosin Titandioxid
Aktywna substancja czynna: Paracetamol (200 mg na 1 kapsułkę) chlorofenamin hydromalean (2,5 mg na 1 kapsułkę) = chlorofenamin (1,76 mg na 1 kapsułkę) kwas askorbinowy (150 mg na 1 kapsułkę) Kofeina (25 mg na 1 kapsułę) pozostałe składniki. le: Gelatine Glycerter ol tristearat Lactose-1-Wasser Lactose Chinolingelb Pozostałe składniki Erythrozyn ioxid
Active ingredient: paracetamol (200 mg per 1 capsule) chlorphenamine hydrogen maleat (2.5 mg per 1 capsule) = chlorphenamine (1.76 mg per 1 capsule) ascorbic acid (150 mg per 1 capsule) caffeine (25 mg per 1 capsule) other ingredients: gelatine glycerol tristearate lace. Tose-1 water Lactose quinoline yellow other ingredients erythrosine titanium dioxide
Specification: Grippostad 3x C mit dem Plus an Vitamin C – Grippe Kapseln bei Grippe- und Erkältungsbeschwerden – mit Paracetamol, Vitamin C, Chlorphenamin und Coffein – 3 x 24 Hartkapseln, 100 g
|
User Reviews
Be the first to review “Grippostad 3x C mit dem Plus an Vitamin C – Grippe Kapseln bei Grippe- und Erkältungsbeschwerden – mit Paracetamol, Vitamin C, Chlorphenamin und Coffein – 3 x 24 Hartkapseln, 100 g”

There are no reviews yet.